KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgkrita 5678657

nr 567 8657

Färgkrita

signerad O H, "Vi far till Grekland", 38x34

måndag 23 februari 2009
kl 19:59:38